אודותיי

 

ד"ר יסמין פולדר-הד, DPsych, CPsychol.

 

טיפול פסיכולוגי, ייעוץ, הדרכה קלינית, הרצאות וסדנאות

מס' רישום בפנקס הפסיכולוגים: 112302

 

מטפלת ב- CBT, מוכרת כחברה מומחית ובהסמכה להדרכה על ידי איט"ה (הארגון הישראלי לטיפול התנהגותי קוגניטיבי)

 

פסיכולוגית ייעוצית המתמחה בטיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT). סיימתי תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים ב-2001 ולאחר מכן למדתי תואר שני (2005) ודוקטוראט (2011) בפסיכולוגיה ייעוצית באוניברסיטת City University בלונדון, בריטניה.

 

עובדת כפסיכולוגית ייעוצית משנת 2003. מאז פגשתי מטופלים (נוער ומבוגרים) עם מגוון בעיות פסיכולוגיות כגון: חרדה, התקפי חרדה, OCD, דכאון, משברים ומעברים, שאלות של זהות, מערכות יחסים, אובדן ואבל, זוגיות, הורות ועוד...

 

במהלך הכשרתי ובשנים לאחר מכן צברתי ניסיון במסגרות שונות: מרכז 'צומת' לנוער בסיכון בירושלים, במסגרת שירותי הבריאות בבריטניה – NHS (מטופלים המופנים לטיפול פסיכולוגי על ידי רופא המשפחה), בשירותי ייעוץ של מסגרות אקדמיות ובית ספר, במרכז 'קוגנטיקה', ובקליניקה פרטית.

 

כמו כן אני עוסקת בהוראה והדרכה. לימדתי קורסים בפסיכולוגיה לתואר ראשון ושני באוניברסיטת City University בלונדון, אני מלמדת בבית הספר לפסיכולוגיה של המרכז הבינתחומי בהרצליה, לימדתי קורס הכשרה למטפלים ב-CBT בעמותת חוף-גליל ואני מעבירה סדנאות והרצאות לאנשי מקצוע ולקהל הרחב במגוון נושאים, בעיקר בנושא של מיינדפולנס (mindfulness) ככלי טיפולי.

כמו כן יש לי נסיון רב בהדרכה קלינית פרטנית וקבוצתית בשיטת CBT, מיינדפולנס וגישות "גל שלישי" אחרות.

 

גרה בכליל, נשואה ואם לשלושה ילדים.